Kontakt oss

Hvem er vi i Visit Bodø?

Visit Bodø består i dag av syv personer innenfor ulike fagområder. Ta kontakt med den enkelt for hjelp.

Trenger du hjelp til planlegging av reisen?
Ta kontakt med Bodø Turistinformasjon: turistinfo@bodo.kommune.no // +47 755 48 000

Ann-Kristin Rønning Nilsen
Reiselivssjef

Ann-kristin@visitbodo.com

Carina Dreyer Salater
Prosjektleder cruise & bærekraftig utvikling

Carina@visitbodo.com

Raymond Limstrand Jakobsen
Prosjektleder meetings & events

Raymond@visitbodo.com

Lisbeth Ingebrigtsen
Prosjektmedarbeider meetings & events

Lisbeth@visitbodo.com

Julie Abelsen
Markedssjef & designer

Julie@visitbodo.com

Hanna Grav Hartvigsen
Vikar Innholdsprodusent & medlemsansvarlig

Hanna@visitbodo.com

Otelie Knædal
Innholdsprodusent & medlemsansvarlig

(I permisjon ut 2022)

Otelie@visitbodo.com