Kontakt oss

Hvem er vi i Visit Bodø?

Visit Bodø består i dag av syv personer innenfor ulike fagområder. Ta kontakt med den enkelt for hjelp.

Ta kontakt med administrasjonen i Visit Bodø:
post@visitbodo.com // +47 755 48 010

Trenger du hjelp til planlegging av reisen?
Ta kontakt med Bodø Turistinformasjon: turistinfo@bodo.kommune.no // +47 755 48 000

Ann-Kristin Rønning Nilsen
Reiselivssjef

Ann-kristin@visitbodo.com

+47 901 19 671

Carina Dreyer Salater
Prosjektleder cruise & bærekraftig utvikling

Carina@visitbodo.com

+47 934 30 090

Raymond Limstrand Jakobsen
Prosjektleder meetings & events

Raymond@visitbodo.com

+47 932 54 586

Lisbeth Ingebrigtsen
Prosjektmedarbeider meetings & events

Lisbeth@visitbodo.com

+47 992 79 008

Julie Abelsen
Markedssjef & designer

Julie@visitbodo.com

+47 482 17 876

Otelie Knædal
Innholdsprodusent & medlemsansvarlig

Otelie@visitbodo.com

+47 411 75 621

Hanna Grav Hartvigsen
Vikar Innholdsprodusent & medlemsansvarlig

Hanna@visitbodo.com

+47 404 88 345